Muzykoterapeuta

dr Izabela Dębicka

pedagog specjalny, psychoterapeuta,muzykoterapeuta.

 

Ukończyła studia z muzykoterapii w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowe szkolenie z muzykoterapii poznawczo - analitycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiada stopień doktora w zakresie pedagogiki specjalnej i muzykoterapii. Obecnie uczestniczy w podyplomowym szkoleniu z psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów" w Warszawie.

 

Doświadczenie zdobywała w państwowych placówkach służby zdrowia m.in.: na oddziale Rehabilitacji w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, w Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej „GÓRKA” w Busku – Zdroju, na oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz w Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji.

 

Pracuje jako psychoterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Nadzieja Rodzinie" oraz jako wykładowca na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

W Świętokrzyskim Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę prowadzi psychoterapię indywidualną oraz analityczno - poznawczą muzykoterapię grupową.

 

Jest członkiem Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich, nadzwyczajnym członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.