KIELCE, PSYCHOTERAPIA GRUPOWA, KIELCE PSYCHOTERAPIA

OGŁOSZENIA » KIELCE, PSYCHOTERAPIA GRUPOWA, KIELCE PSYCHOTERAPIA

 

 

PSYCHOTERAPIA GRUPOWA W KIELCACH

 

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

 

OGŁASZA NABÓR

DO

GRUPY PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ

prowadzonej w formie analizy grupowej

 

Analityczna terapia grupowa polega na systematycznych spotkaniach grupowych, w trakcie których uczestnicy zgłębiają problemy natury emocjonalnej, jak i społecznej. Zakłada się, że grupa terapeutyczna stanowi swoiste laboratorium luster, w którym uczestnicy oglądają swoje wyuczone w ciągu życia wzorce  relacji interpersonalnych i trenują nowe schematy funkcjonowania społecznego. Proces „leczenia” odbywa się w grupie i poprzez grupę oraz dotyczy zmiany niesatysfakcjonujących dotąd sposobów komunikowania się, zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i relacyjnym.

Terapia skierowana jest do wszystkich tych, którzy doświadczają różnych kłopotów natury adaptacyjnej, chcą poczuć się lepiej ze sobą i z otoczeniem, zrozumieć powody własnych problemów zdrowotnych, a także przyczyny samotności, trudnych kontaktów z bliskimi, w szkole, uczelni, czy w pracy.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w małej analitycznej grupie półotwartej, tj. takiej, w której wszyscy rozpoczną terapię w tym samym czasie, a ukończą w różnym terminie (każdy korzysta z grupy tyle ile potrzebuje); po jakimś czasie mogą też dołączyć inne osoby.

Udział w grupie poprzedzony jest 3, 4 płatnymi konsultacjami indywidualnymi.

 

OSOBA PROWADZĄCA:

dr Izabela Dębicka – psychoterapeuta, tel. 600 817 525

 

CZAS SPOTKAŃ i TERMIN ROZPOCZĘCIA*:

wtorki, godz. 17.00 – 18.30

 

*termin pierwszego spotkania zostanie podany po utworzeniu się grupy; przybliżony czas rozpoczęcia terapii: KWIECIEŃ/MAJ 2024;

 

MIEJCE:

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

Kielce, ul. Żytnia 14A, lok. nr 2

 

KOSZT TERAPII

Konsultacje oraz indywidualne sesje terapeutyczne holujące do grupy: 120 zł/50 minut

Analiza grupowa: 100 zł/90 minut

 

Osoby zainteresowane szczegółami oferty oraz konsultacją terapeutyczną zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel.: 600 817 525) lub mailowego (adres: scpitps@o2.pl).

 

***

Terapia prowadzona pod superwizją superwizorów

Instytutu Analizy Grupowej "RASZTÓW"