PSYCHOTERAPIA ONLINE

OFERTA  » PSYCHOTERAPIA/PSYCHOTERAPIA ONLINE » PSYCHOTERAPIA ONLINE

„Psychoterapia/konsultacje online" - oferta skierowana  do wszystkich tych, którzy nie mogą uczestniczyć w tradycyjnej psychoterapii (prowadzonej w gabinecie terapeuty) z przyczyn zdrowotnych (unieruchomienie z powodu przewlekłej choroby, trwałej niepełnosprawności ruchowej  itp.), zawodowych (pobyt/praca za granicą), jak również innych powodów. Dedykowana także osobom, doświadczającym nagłego kryzysu życiowego i potrzebującym szybkiego kontaktu ze specjalistą.

Rozmowy online mają podobny charakter do konsultacji/rozmów psychoterapeutycznych  warunkach stacjonarnych; dotyczą aktualnych problemów zdrowotnych, życiowych, stanowiących źródo cierpienia i trudności w codzinnym funkcjonowaniu. 

Jeśli doświadczasz różnego rodzaju napięć, lęków i objawów (typu napady duszności, zawroty głowy, gwałtowne bicie serca itp.), cierpisz na bezsenność, masz obniżony nastrój, czujesz, że spadła Ci samoocena, zapraszam do rozmów online.

 

KONSULTACJE DO PSYCHOTERAPII ONLINE

Gdy uznasz, że doraźna rozmowa z terapeutą nie jest dla Ciebie wystarczającą i zdecydujesz się na systematyczną psychoterapię online, zaproponuję Ci najpierw 3 lub 4 konsultacje online w celu dokładnego zapoznania się z Twoją problematyką. W czasie tego kontaktu poproszę, abyś przedstawił swoje motywy udziału w sesjach psychoterapii online, opowiedział o swoich problemach i trudnościach, kłopotach zdrowotnych (jeśli takie istnieją, bądź miały miejsce w przeszłości), ważnych faktach z przeszłości, a także oczekiwaniach wobec mnie, jak i samej terapii. Wszystko to ma prowadzić do ustalenia, czy oferowana metoda terapii będzie dla Ciebie właściwa, czy może wskazany jest inny rodzaj wsparcia. Jeśli z obu stron zapadnie zgodna decyzja co do systematycznej psychoterapii online, przedstawię Ci kontrakt terapeutyczny, dotyczący naszej współpracy.

 

Psychoterapia/konsultacje online  trwają 50 minut; zaczynają się i kończą punktualnie po wcześniejszym ustaleniu terminów spotkań.

 

Konsultacje zwykle odbywają się w formie rozmowy przez skypa, ale możliwy jest także kontakt telefoniczny.

 

Zalecam rozmowy przez skypa z włączoną funkcją video. Pozwala to lepiej komunikować się i jednocześnie przeciwdziała ewentualnym niedomówieniom, wynikającym z komunikacji na odległość (gdy nie słyszy się, bądź nie widzi swojego rozmówcy).

 

Jeśli zdecydowałeś/łaś się umówić ze mną na psychoterapię/konsultacje online, poinformuj mnie o tym (drogą telefoniczną, bądź elektroniczną - e-mailem), a następnie - po ustaleniu ze mną terminu rozmowy - dokonaj płatności online, korzystając z funkcji PayPal (naciskając na opcję "Wybierz zamówienie i wskaż cenę usługi"*, a dalej "kilkając" w przycisk "Kup teraz"), bądź płatności w systemie online PAY.COM (naciskając na baner z nagłówkiem "Psychoterapia online"). Dopiero gdy na konto ŚCPiTpS wpłynie należność (a zwykle trwa to kilka sekund, bądź minut od dokonanej płatności), może odbyć się umówiona konsultacja.

 

Na konsultacje umówić się możesz w następujący sposób:

  • dzwoniąc na nr tel. 600 817 525
  • pisząc na adres gabinetu: scpitps@o2.pl
  • wypełniając rubrykę szybkiej rejestracji, znajdującej się w prawym marginesie zakładki KONTAKT,
  • korzystając z funkcji elektronicznego kalendarza na portalu ZnanyLekarz(UWAGA!W kalendarzu tym zaznaczone są wolne terminy wizyt w gabinetach terapeutycznych w Kielcach, Krakowie i Warszawie; nie znaczy to, że nie możesz skorzystać z tej funkcji (jednego z trzech kalendarzy); musisz jednak pamiętać, aby napisać w komentarzu, że rejestracja dotyczy konsultacji online (Psychoterapia online),

 

Po uzgodnieniu ze mną terminu konsultacji, dokonaj płatności w systemie szybkich płatności, a następnie zgłoś się do mnie w wyznaczonym terminie (na skypa lub telefonicznie).

CENNIK